Php Bot Yapımı Part 3 , php mysql veritabanı bağlantısı, veritabanına kayıt

Angular Js Kitap ve Eğitim CD si Hediye Ediyoruz . Çekilişe katılın;
https://gleam.io/9ikCM/angular-js-eitim-kitab-ekilii

Herkese merhaba arkadaşlar bu videomuzda php ile hazırladığımız içerik botunun verilerini, veritabanına yazdırma işlemi gerçekleştiriyoruz. php mysql veritabanı bağlantısı, veritabanına kayıt işlemleri Nasıl yapılıyor anlattık.

Bu dersimiz bot konusunun son dersi idi. umarım beğenmişsiniz ve size yararı olmuştur.
izlediğinizi için teşekkür ederiz.

 

“Php Bot Yapımı Part 3 , php mysql veritabanı bağlantısı, veritabanına kayıt” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba Ömer Bey,
  Bot ihtiyacım vardı. Birkaç “Hava Durumu Botu”, “IMDB Botu” denemeleri derken mantığını öğrendim. Siz de konuyu anlatıp değerli zamanınızı harcamışsınız emeğinize teşekkür ederim.
  Karşılaştığım bir problem var. Yazılım hatamla yada bot scriptinin çalışmaması ile ilgili değil. Bot yardımıyla karşı siteden almaya çalıştığım bilgi “iframe” ile sayfada gösteriliyor. Burada botu çalıştırdığımda array boş çıkıyor. iframeli.php sayfasına gidip bilgiyi kaynağından alayım derken, anasayfaya yönlendiriliyorum. Başkalarının bu problemi çözdüğünü görüyorum.
  Mesela ben canlı akış kanallarından sürekli değişen “M3u8” dosyasının adını alamazken, başkaları bütün popüler akış kanallarını kendi sitesinde oynatabiliyor.
  Kaynağını göster- dediğimde gördüğüm bilgiyi neden iframe engeline takılarak alamıyorum? Gereksiz yere reklamı olmasın diye site adı yazmadım.
  Teşekkür ederim iyi akşamlar.

  1. Ümit hocam selamlar,
   Karşılaştığınız problem iframe haricinde açılır ise anasayfaya gönder gibi bir korumadan kaynaklanıyor. konu ile ilgili profesyonel birinden yardım almanızda fayda var.

   1. Hızlı yanıtın için teşekkür ederim. Tam cevabı stackoverflow sitesinde buldum denedim oldu. İzmir’den Hatay’a selamlar!

Bir Cevap Yazın